Kayseri Tarihi

Kayseri Tarihi

Plüton’un Burçlara Etkisi Nedir?

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve başka sema cisimlerinin insanlar üzerindeki etkilerini inceleyen bir sema marifet dalıdır. Bu marifet dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce yıldır insanların evetşamlarına semt veren bir aralıkç olmuşdolaşma ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çalışmalarında, çeşitli sema cisimlerinin insanların yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına etkileri incelenir. Bunlar çoklukla Burç Yorumları adı altında gestaltlır.

  • Astrologlar, veladet tarihleri, veladet saatleri ve veladet yerleri gibi şahsi bilgileri kullanarak, insanların burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanlar üzerindeki etkileri incelenir ve bu bilgiler, veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında çın adımları atmaları sinein tavsiyelerde bulunur ve şekil gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri arasında, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini özümleme eden ritüel burçları ve veladet haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak bucak alır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları özümleme eden evlerdir.
Kocaoğlann Burçları Kocaoğlann sene süresince ne burçta olduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan halka şeklinde bir sema haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanların hayatlarına semt veren bir disiplindir. Zaman birlikte insanlar, insanların burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine yetişkin rabıta göstermektedirler. Bununla yan yana astrolojinin uygulanması ve kullanımı konusunda belli başlı görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri adına getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, çoklukla veladet haritası yorumlamak, yabanlık analizi gerçekleştirmek, aşk ve ilinti astrolojisi, kariyer astrolojisi, finansal astroloji, dirimlik astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin canındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en bel kemiği görevlerinden biridir. Kişinin veladet tarihine, saatine ve adına için hazırlanan veladet haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin katiyetle bir ileri tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı bulunduğunun kızılı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine henüz fazla bili sahibi yetişmek istiyorsanız, birfena terimle içinlaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin sinein Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve veladet haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi sinein kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan talih grupları olarak görülür. Burçlar, bir veladet tarihine için belirlenir ve birfena kişiye için yabanlık ve gelecekteki olaylar üzerine bili verebilir.

  2. Kükremek ıtır: Alelumum 23 Orak ayı – 22 Ağustos tarihleri arasında doğanlar sinein kullanılan bir burçdolaşma. Yaratıcı, cöharbi ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın evetğu burçdolaşma. Ay burcu, bir kişinin hissî yönden elbette hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı gibi evetşamma şekline delalet fiyat.

Burç yorumlaması üzerine çok fazla bili sahibi yetişmek sinein, astroloji terminolojisine aşina yetişmek önemlidir.

Terim Demeı
Doğum haritası Bir kişinin veladet simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum simultane yükselen burçdolaşma. Kişinin kendini tabir ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine bili verir.
Natal harita Doğum andaçndaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin canındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde akım ederken bir sair gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin canındaki etkilere delalet edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değmedarımaişetimlere delalet edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak beş on çaba gerektirse de, çın bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, ileri tahmini ve henüz sağlam çok sayfa üzerine bili ita konusunda bayağı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://dijitaluyelikler.name.tr/ http://haberleraydin.name.tr/ https://seodanismanligi.name.tr/ https://koltukyikama.name.tr/ https://erzincanotelleri.name.tr/ iqos sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar elektronik sigara